KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Modeteckning 5977054
nr 597 7054
Modeteckning
signerad M. Annok, 1950-tal, kvinna med paraply, ca 36 x 17 cm (52 x 30 cm med ram)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 31 augusti 2009
kl 19:38:30
450 kr
600 kr
800 kr
700 kr
1.100 kr
6
31 aug
TEMA Vintage
Mode, Märthaskolan och vackra textilier
"Märt ...
Läs mer om TEMA Vintage